Czy chcesz, żeby wizytówka biura obsługi klienta Twojej firmy znalazła się na stronie Obsługa-klienta.pl?

Jeśli tak, to podejmujesz właściwą decyzję!

Dlaczego to właściwa decyzja?

Obsługa-klienta.pl jest największą w Polsce wyszukiwarką informacji dotyczących biur obsługi klienta i posiada w swojej bazie tysiące danych kontaktowych biur obsługi klienta. Co miesiąc naszą stronę odwiedza 3000 internautów, którzy korzystają z niej, aby szybko i łatwo znaleźć dane kontaktowe różnych firm. Ponadto dzięki dołączeniu do Obsługa-klienta.pl, Twoja firma będzie szybciej indeksowana przez popularne wyszukiwarki internetowe, takie jak: Google, Bing and Yahoo. Dzieje się tak, gdyż siła linku Obsługa-klienta.pl jest wysoka, co zapewnia stronie internetowej Twojej firmy zaufanie najpopularniejszych internetowych wyszukiwarek.

Kolejną funkcjonalnością naszego serwisu jest to, że umożliwia klientom odnalezienie numeru telefonu do biura obsługi wybranej firmy nawet w przypadku, gdy jej strona internetowa nie jest dostępna online. Wówczas pracownicy firmy mogą wyjaśnić klientom, kontaktującym się z biurem obsługi, dlaczego strona nie działa prawidłowo.

Ile trzeba zapłacić za dodanie danych kontaktowych firmy i w jaki sposób dokonywana jest płatność?

Koszt dodania danych kontaktowych firmy do bazy wynosi 10 EUR za rok (bez VAT) płatność dokonywana jest bezpośrednio poprzez serwis Payex przy użyciu karty kredytowej lub debetowej. Po roku przesyłana jest nowa faktura, ale w przypadku niewyrażenia zgody, aby dane kontaktowe do działu obsługi klienta firmy nadal widniały w bazie Obsługa-klienta.pl oraz nieopłacenia faktury, zostaną one automatycznie usunięte

Więcej informacji na temat PayEx można znaleźć na stronie: www.payex.com

Brzmi fantastycznie! W jaki sposób można umieścić dane w bazie?

Wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz dotyczący biura obsługi klienta swojej firmy. Następnie przechodzi się od razu do bezpośredniej płatności Payex. Informacje dotyczące biura obsługi klienta Twojej firmy, opublikujemy na stronie Obsługa-klienta.pl w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. W momencie opublikowania danych, prześlemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem na podany przez Państwa adres e-mail.

Informacje na temat Obsługa klienta
Godziny otwarcia za Obsługa klienta (opcjonalnie)

Informacje dotyczące płatnościPotwierdź, że jesteś człowiekiem